БАРСЕЛОНА ОДИ ПОНАТАМУ БЕЗ ПОГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ: Каталонците преку ПСЖ стигнаа до финалето во Лигата на шампионите, испаднаа Васпрем!

Изненадувачки лесна победа за Барселона! Ракометарите на Барселона го совладаа ПСЖ, со резултат 37:32 (18:14) и се пласираа во финалето на ЕХФ Лига

Читај повеќе