ДЕ БРУJЕ ОДБИ НОВ ДОГОВОР! Манчестер Сити во неволја, Белгиецот сака највисока плата во Премиер лигата!Манч

Откако оствари голема победа во дербито на Премиер лигата против Челси и се опорави од проблемите предизвикани од круната, Манчестер Сити доживеа нова

Читај повеќе