МЕСИ ПРОТИВ РОНАЛДО

Како што пристигнуваат новите генерации на посилни и побрзи суперarsвезди, Лионел Меси и Кристијано Роналдо вечерва повторно ќе се сретнат на теренот.

Читај повеќе